środa, 15 maja 2019

LovEcOil - Wypełnacz do włosów uszkodzonych i porowatych


Chociaż ten kosmetyk kupiłam kilka miesięcy temu, to całą kurację zakończyłam całkiem niedawno. Kurację wypełniania włosów stosuje się przez kolejne 10 tygodni (u mnie 9) w odstępach od 7 do 10 dni (u mnie co 7 dni), stosując podgrzany w gorącej wodzie olejek (1-2 minuty). Po podgrzaniu olejek należy nałożyć na całą długość suchych włosów oraz na skórę głowy, a następnie nałożyć czepek kosmetyczny. Olejek na włosach trzymamy około 40 - 50 minut. Dla lepszych efektów, podczas tej kuracji stosowałam tylko naturalne szampony.
Olejek znajduje się w srebrzystej saszetce. Z kolei saszetki (3 sztuki), zapakowana jest w zielono-fioletowe papierowe opakowanie.  Każda saszetka zawiera 15 ml olejku. Nakładanie olejku wprost z saszetki jest dość kłopotliwe. Łatwo rozlać.
Pierwszy problem jaki napotkałam podczas stosowania tego olejku to temperatura kosmetyku. Po 2 minutach w gorącej wodzie, olejek również stawał się gorący więc o poparzenie nie trudno. Aby temu zapobiec olejek stosowałam tylko lekko podgrzany, a nie gorący. 
Po drugie 15 ml olejku nie starczyło mi na całą długość moich gęstych włosów, a tym bardziej nie starczyło mi na skórę głowy.
Olejek pachniał bardzo przyjemnie. Jego konsystencję określiłabym jako rzadkie serum na końcówki włosów. 
Po pierwszym użyciu tego wypełniacza, właściwie nie zauważyłam żadnych efektów. Po serii 9 zabiegów, kondycja włosów lekko się poprawiła, trochę mniej się puszyły, były wygładzone, łatwo się układały. Czy efekt był zadowalający?  Spodziewałam się efektu WOW, ale go na moich włosach nie dostrzegłam.

Skład:
Aqua, Organic Citrus Sinensis (Orange) Extract, Organic Lepidium Meynil (Peruvian Maca) Extract, Hydrolyzed Keratin , Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Silk Protein, Soluble Collagen (kolagen), Organic Triticum Vulgare (Wheat Germ) Oil , Hydrolyzed Elastin , Sodium Hyaluronate (Hyaloronic Acid), Glycerin, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume

Ocena produktu:
Może być..

Pojemność:
3 x 15 ml

Cena:
12,35

8 komentarzy:

 1. Raczej nie dla mnie. Moje włosy źle reagują na keratynę czy inne proteiny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba nie dla mnie.Ja mam podobno bardzo ciężkie włosy i czasem wolałabym,żeby się układały,a nie były klapnięte.
  Dawno temu robiłam trwałą, może raz,albo dwa ktoś mi to poprawnie zrobił.Pamiętam za to wiele "niewypałów",a raczej popalonych końcówek. Ale wtedy był obłęd( w prowincjonalnym miasteczku ciężko było o dobrego fryzjera, a do mistrza w dużym mieście- oj, trzeba było mieć dużą sumę do zainwestowania), w porównaniu z tym co dziś!

  OdpowiedzUsuń
 3. skład ma bardzo zacny jak tak patrzę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie używałam takiego kosmetyku

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę że chętnie sprawdzę jego działanie na sobie

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje włosy na pewno potrzebuje takiej odżywki. Serdeczne pozdrowienia znad sztalug malarskich przesyła Krysia zapraszam na moją stronę www.krustynaczarnecka.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Skład zacny, ale ja od dawna nie mam czasu na olejowanie włosów :)

  OdpowiedzUsuń